1.4.11 Rozšířené možnosti

Nyní jsi vyzbrojen znalostmi (viz výše) a teď můžeš mít jen nápady pro vytvoření misí. Jestliže nemáš jasno v používání tohoto systému, přečti si znovu tuto část a několikrát vyzkoušej. Jakmile ti je vše jasné, zde jdou další věci pro tvůrce misí, tak může přizpůsobit informace pro DTC.

 

Zaprvé, tvůrce TE může vytvořit TEjmenomise.ini, jak je popsáno výše, a upravit ji na určitou misi. Zkopíruj tenhle soubor na bezpečné místo a znovu načti tuto stejnou misi. Vytvoř data pro další let, který se mise účastní, ale má jiný cíl a tedy i jiné hrozby. Zase data ulož, takže budeš mít dva soubory (nebo i víc) se stejným jménem, ale s jinými daty. Pošli je pilotům podle jejich úkolu v misi, např. jeden pro skupinu letící OCA a druhý SEAD letce. Všichni si je uloží do \campaign\save, ale skupiny budou mít odlišná data v UI mapě. Záleží na tobě, jak tuto vlastnost využiješ podle potřeb pilotů a mise.

 

Opět, stojí zato se zmínit, že některé z těchto pokročilých technik, můžou být rychle provedné programem jako je Weapon Delivery Planner – velmi ho doporučujeme!