3.8 HARM útočný displej (HAD)

Stránky HARM zaměřovacího systému (HTS) prodělala také generální opravu. Všimni si, že HTS podvěs může být umístěn na letoun z uživatelské stránky výzbroje i když HARMy nejsou dostupné v části „LOADOUT“.

MFD displej pro používání HARMů je nyní nazývan HARM Attack Display (HAD). Předchozí HTS stránka byla vložená do HARM’s SMS MFD stránky. To bylo špatně. HARM SMS stránka a hlavní MFD menu stránka jsou zobrazeny níže:

HAD je zvolen z hlavního MFD menu stisknutím OSB 2 (zkratka - HAD). HAD může být zvolen z kteréhokoli hlavního réžimu, ale pracovat může pouze v A-G hlavním réžimu s HTS a naloženým AGM-88. Výběr HAD stránky bez podvěšených AGM-88 zobrazí BLANK MFD stránku. Práce s HAD je velmi podobná s předchozí HTS stránkou, ale HAD má hodně podobný HSD displej. Pohyb HAD kurzoru a nastavení rozšířeného FOV (OSB 3 nebo Pinkey switch) je podobné HSD. Pilot může vybrat HAD dosah (je-li HAD v SOI) pohybováním kurzoru nahoru a dolů přes okraje obrazovky k přepínání rozsahu nebo stisknutím tlačítek OSB 19 a 20.

HARM WEZ/Footprint je založen na Rmax AGM-88 a bude zvětšen/snížen v závislosti na výšce a rychlosti. Jestliže je HARM WEZ větší, než vybraný rozsah displeje, linky budou přerušované.

Detekované vysílače jsou zbarveny následovně:

Žlutá – aktivní vysílač

Červená – vysílač zaměřuje

Blikající červaná – vysílač pálí

Zelená – vysílač není aktivní