3.8.2 Další opravy stránky HAD

Opravy HAD displeje. Používalo se blikající typy symbolů značek, když byl JSTAR v misi. Odstraněn byl vybraný chybný kód, který pocházel od SP3. Nový kód bude aktualizovat seznam pozemních radarových cílů bez anulování stavu radaru, který byl načten do palubního HTS podvěsu. Aktualizace JTARu jsou nyní uspořádané, tak že ne každý spojenec v bojišti zpracovává seznam radarů ve stejné soustavě; malé výkoné vylepšení nepravděpodobně znatalné ve velkém projektu úprav.

Nyní měl bys být schopen použít režimy EXP1 a EXP2, jak bylo zamýšlelo – zbarvení symbolů by mělo být správné a tak by mělo být možné získat a udržet zámek cíle u rozšířených režimů. Tato stejná oprava dělá obě tyto věci a také opravuje problém se zámky, nebudou pořád odpojeny, když se ti podařilo dostat jeden v rozšíženém režimu, ale pak cíl odpadl z pohledu na HTS balík.

Stránka HAD nyní by měla daleko více zobrazovat hrozby a operační režimy radarů, které tyto hrozby používají. Například, nejsou chybně označené zámky cílů u velkých vzdáleností, a když SAM systém navádí více, než jednu raketu HAD stránky bude pokračovat s blikající červenou značkou po dobu startovací událostí (předtím tento čas odletu byl po 2.5 sekundách, pokaždé z nějakého důvodu – nejsme si jisti, proč to bylo kódované tímto způsobem). V důsledku toho stránka HAD by měla nyní být mnohem užitečnější.

Všimni si, že některé systémy SAM nejdou uzamknout, dokud nejsi dost blízko u jejich odpalovacích kritérii, tak nemusíš vidět stálý červený čtverec (byl jsi uzamknut cílem), předtím než přejde do červeného blikání pro odpal. Toto je provedeno zápisem zámku, ale jen s některými systémy, AI uzamkne a střílí velmi rychle. Chování HADu pro shromážděné jednotky a neshromážděné jednotky by mělo být nyní také více stejné.

Také je možný zámek cíle na stránce HAD, potom co všechny HARMy na podvěsech byli vystřeleny. Toto také rozšiřuje možnost nasměrovat tvé AI wingměny k útoku podle zámku na tvé stránce HAD nebo umístit kurzur nad hrozbou v stránce HAD pokud HAD stránka je nyní SOI.