Doplňky

Toto je seznam doplňku, které mám koupené pro simulátor FSX.

Aerosoft

Bell 205 (Huey) - Vrtulník proslavený ve Vietnamu.  První prototyp vzlétl 22. října 1956, sériová výroba začala roku 1959. Stroj je určen zejména k přepravě výsadku vojsk, k ochraně a palebné podpoře výsadkových akcí, k evakuaci raněných, k převozu proviantu a munice, k leteckému průzkumu, jako létací velitelské stanoviště, či jako školní, spojovací, záchranný nebo dopravní vrtulník. Rozšířil se i v civilním sektoru.

Sikorsky UH-60 Blackhawk - je americký víceúčelový vrtulník užívaný k vzdušným útokům, výsadkům a záchraně vojenských jednotek i civilních osob. První prototyp vzlétl v říjnu 1974, sériově se stroje začaly vyrábět v roce 1979. Stroj se účastnil mnoha válečných konfliktů např. v Iráku, Íránu, Afghánistánu, Somálsku (Mogadišu) i mírových operací na celém světě.

Consolidated PBY Catalina - byl nejslavnější hydroplán (a od verze PBY-5A obojživelný letoun) námořnictva Spojených států za druhé světové války. Proslavil se zejména odhalením japonského loďstva, které směřovalo k atolu Midway, kde byla svedena jedna z rozhodujících bitev války v Tichomoří (viz bitva u Midway).

Realair

BEECHCRAFT TURBINE DUKE B60 - Dvoumotorový civilní letoun, třídy light. Určený pro pět pasažérů. 

Flight1

Ultimated Terrain X Europe - Vzhledem ke skutečnosti, že Ultimate Terrain X - Europe přináší i maximálně detailní obraz, je tento produkt nutností pro všechny PPL létající srovnávací navigaci. Je rovněž ideální pomůckou pro nácvik VFR letů na řízená letiště, neboť všechny vstupní/výstupní body VFR daného letiště, jsou na zemi skutečně vidět - o tom vás opět přesvědčíme ve vyčerpávající galerii. 

Virtavia

Eurocopter HH-65 Dolphin  - je dvoumotorová, jednorotorová záchranářská helikoptéra operující převážně u US pobřežní stráže. Byla vytvořena francouská varianta tohoto vrtulníku Eurocopter AS365 Dauphin.